Aston Cooking Equipment

Značka Aston má tradici již od roku 2006 a stojí za ní česká rodinná firma. Během své existence naše nádobí dosáhlo přední pozice na českém trhu. Především poslední roky byly význačné několika důležitými mezníky. V roce 2013 jsme navíc představili nádherné nerezové nádobí Steel Ceramic a vylepšené praktické nádobí Black Ceramic. Toto nádobí bylo vyrobeno exkluzivně ve spolupráci s Jirkou Babicou, který jej prověřil jak ve svých televizních pořadech, tak i u sebe doma a byl z něj velmi nadšen! Navíc jsme se stali oficiálním partnerem švýcarské společnosti ILAG, která se specializuje na výrobu špičkových nepřilnavých a keramických povrchů. Nejvíce za tyto úspěchy vděčíme Vám, našim věrným zákazníkům, ke kterým se dostalo již více jak 150 000 kusů nádobí Aston.

Inovativní široký sortiment nádobí Aston Vám umožní rozmanité použití. Nic nepřekoná snadné čištění keramického povrchu Gold a Black Ceramic, zapékání na patentovaném nádobí s oddělávacíma ručkama Click-it, elegantní klasiku v podobě nerezového nádobí Steel až po krásný italský design nádobí Champagne.

S nádobím Aston si z vaření uděláte radost!

 

3. patro
Kategorie: Nábytek a bytové doplňky
email: kotva@astoncentral.cz
telefon: 607 057 769
web: http://www.astoncooking.cz

Nabízené značky

Aston

Odběr novinek

Vážení návštěvníci, pokud nám odešlete svůj email, budete jako první informováni o sezónních módních trendech a tipech, produktových a akčních nabídkách v OD Kotva!

:
Přihlásit k odběru

Otevírací doba

PO - PÁ
9:00 - 20:00
SO 9:00 - 20:00
NE 9:00 - 20:00