Creenstone
Kategorie: doplňky, móda
Skupiny: ženy

Najdete v obchodech:

Best Collection

Creenstone

Creenstone vyrábí výjimečné a jedinečně zpracované dámské oděvy, které nabízejí spojení rafinované moderní módy a sebevědomého ženského stylu. Naším jediným přáním je přinést našim zákaznicím pocit výjimečnosti a krásy, aby byly hrdé na to, kým jsou.

Jako specialista na svrchní oděvy, díky nevídaným zkušenostem v oboru, vyrábí Creenstone kabáty a bundy tak odolné a praktické, až jsou krásné. Letité znalosti práce s nejlepšími materiály a technikami mají za následek, že kabáty jsou vždy líbivé a pohodlné a drží svůj tvar v každém počasí.

Creenstone perfektně padne a je radost ho nosit. Klíčem je porozumět ženskému tělu a pochopit jak ženu obléci pohodlně a atraktivně. Úžasný, silný a krásný – každý kousek od Creenstone je navržen ženami pro ženy pod vedením naší uznávané hlavní návrhářky Jetske Kooi. Je to ona, kdo pomáhá zaručit, že každičký prvek na výrobcích Creenstone je pečlivě připraven a použit, ať se jedná i o ty nejmenší luxusní detaily na límcích, kapsách a švech.

V Creenstone cítíme, že naším posláním je oslavovat pravou, skutečnou ženu. Přinést jí inspiraci, aby se cítila a vypadala krásně každý den. Každý kousek vyrábíme s láskou, aby byl stylový a moderní, a ladil s celým šatníkem každé ženy. V podstatě je Creenstone první značkou vyrábějící svrchní oblečení, jež se dá nosit jako módní kousky. Naším cílem je dodat ženě sebevědomí – aby se cítila skvěle v jakékoli situaci.

Charakteristická silueta Creenstone s unikátními rysy oslavuje jedinečnost, přináší vytříbený styl a nadčasovou eleganci nejnovějších trendů. Jsme hraví a vnímaví, a proto neustále zkoušíme nové materiály, postupy a styly. Nebojíme se být jiní.

Creenstone – moderní originály.

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00