Parkování

parkování v centru prahy, parkování praha 1

Nabízíme možnost krátkodobého i dlouhodobého parkování v centru Prahy. Využijte non-stop zastřešené podzemní parkoviště na Praze 1 s kapacitou 350 míst, kdy za stání zaplatíte cenu 55 Kč/hod. Součástí nabídky parkovacích služeb je i možnost zakoupení zvýhodněných balíčků - od 24 hodin přes měsíční až po roční parkování v lokalitě Praha 1.

Využít můžete také VIP parkovacích zón, nočního parkování v centru Prahy za 30 Kč/hod či ručního mytí aut. Parkoviště obchodního domu Kotva je nepřetržitě střeženo monitorovacím systémem a je tak maximálně bezpečné pro váš vůz. Zaparkovat u nás můžete v kteroukoliv denní i noční dobu.


Zarezervujte si a zaplaťte parkování v podzemních garážích OD Kotva online.

 

Stačí nastavit datum a čas vašeho parkování a provést platbu z vašeho bankovního účtu prostřednictvím internetového bankovnictví. Obratem dostanete do emailové schránky parkovací kartu, ačkoli peníze reálně dorazí na účet provozovatele parkoviště třeba i později. 

Provozní doba: NON-STOP


Bližší informace o výhodném parkování v Praze získáte na telefonu +420 224 801 303

Maximální výška vozidla pro podzemní parkoviště je 1,9m.

Nabídka služeb parkování Praha 1 OD Kotva

 • hodinové parkovné – DEN 07,00 – 20,00 hod..
  55 Kč vč. DPH první hodina, následně 55 Kč vč. DPH každá další započatá hodina. Od zaplacení 15min. rezerva do výjezdu z parkoviště!
 • hodinové parkovné – NOC 20,00 – 07,00 hod.
  30 Kč vč. DPH – každá započatá hodina. Od zaplacení 15min. rezerva do výjezdu z parkoviště!
 • dlouhodobé parkování - klasické stání
  5.500 Kč + DPH / měsíc / 1 stání.
 • dlouhodobé parkování - VIP stání v oddělené garáži
  8.000 Kč + DPH / měsíc / 1 stání

Zaplaťte za parkovaní pomocí SMS

Pošlete kód mobilní platby z parkovacího lístku (příklad: KOa1j2bxe87) na číslo 90206

Cena parkovného 55 Kč/hodinu. Poplatek za SMS platbu 10 Kč za každou placenou hodinu. Objednací SMS dle tarifu zákazníka. Pro využití nutné mít SIM kartu českých mobilních operátorů s aktivovanou službou Premium SMS. U platby nad 100 Kč musíte potvrdit Ano. Daňový doklad na www.parking-sms.cz.

Platba kartou – Visa, Mastercard, CCS

Naskenujte QR kód nebo zadejte do prohlížeče mpla.cz/ko a zjistěte cenu -> opište kód z parkovacího lístku -> potvrďte platbu

Poplatek za platbu MPLA 3 až 5 Kč za každou placenou hodinu. Platební karta musím mít povoleny internetové transakce. Daňový doklad je zaslán ihned po provedení platby na zadaný email. Platbu kartou zajišťuje MPLA s.r.o.

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 21:00