Napsali o nás

Obchodní dům Kotva se znovu stane kulturní památkou, rozhodlo ministerstvo
čtvrtek, 11. 4. 2019
Ministerstvo kultury znovu prohlásilo pražský obchodní dům Kotva za kulturní památku. Odbor památkové péče ministerstva kultury dospěl ke stejnému závěru jako v předešlém rozhodnutí, tedy, že Kotva splňuje kritéria pro prohlášení za kulturní památku.
Celý článek
PSN hledá investory pro rekonstrukci Kotvy
středa, 3. 4. 2019
Obchodní dům Kotva v centru Prahy čeká zásadní rekonstrukce. Společnost PSN, majitel známé stavby ze 70. let minulého století, plánuje Kotvu přestavět na moderní obchodní dům světové úrovně.
Celý článek
Obchodní dům Kotva čeká uzavření a rekonstrukce, začít se má příští rok
čtvrtek, 28. 3. 2019
Obchodní dům Kotva v Praze čeká zhruba roční rekonstrukce, začít má příští rok. Hodnota oprav se bude pohybovat v řádu miliard korun.
Celý článek
Vánoce pro dospělé. Injekční stříkačky nebo zbraně z perníkového těsta
úterý, 12. 12. 2017
I když se o Vánocích říká, že jsou to svátku klidu a míru, umělec Marek Schovánek má jiný názor. Vytvořil tak trošku netradiční výstavu The Anarchist Cookie Shop, ve které využívá křehké sušenky jako symboly násilí, utrpení a lhostejnosti. Chce tím poukázat na nefunkční místa ve struktuře uspořádání společnosti.
Celý článek
Umělec Marek Schovánek instaloval na Kotvu jedenáct soch z perníkového těsta.
čtvrtek, 30. 11. 2017
Obchodní dům Kotva nově zdobí jedenáct obrovských perníků od mezinárodního umělce Marka Schovánka. Speciálně upravené sochy z perníkového těsta, z nichž každá měří 3,1 m a váží 100 kg.
Celý článek

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00