TENISKOLOGY 3

čtvrtek, 12.10.2017

NEJLEPŠÍ SNEAKER EVENT VE STŘEDNÍ EVROPĚ, NA KTERÉM BYSTE 20. A 21.10. 2017 NEMĚLI CHYBĚT!

Milujete tenisky, módu, lifestyle, sport, skvělou hudbu a neunikne vám návštěva žádné cool akce? V tom případě byste si neměli nechat ujít událost roku - 3. ročník jedinečného sneakers festivalu TENISKOLOGY, který se letos koná u nás v OD KOTVA. V pátek a v sobotu 20.-21.10. 2017 otevřeme 2 nová patra, která budou až po strop zaplněna nejen teniskami.

Přijďte se podívat na nejnovější trendy, limitované edice tenisek, hudební a sportovní vystoupení, streetart a hlavně zažít skvělou show v podobě TENISKOLOGY! Tento víkend na vás zkrátka čekají naprosto jedinečné nákupy, které neukončí ani klasická zavírací doba.

I letos se můžete těšit na TENISKOLOGY Gurus, známé osobnosti, které za festivalem stojí. V Kotvě narazíte třeba na Kláru Vytiskovou, Dalyba, Lukáše Váchu, Tomáše Berdycha, ale i na spoustu dlaších influencerů ze světa módy, umění či sportu.

Všechny aktivity i program festivalu, který v roce 2016 získal hned 2 ceny na Czech Event Awards, najdete na webu teniskology.cz, vstupenky v předpodeji za 150 Kč pak na GoOut.net. Novinky o akci sledujte na Instagramu a Facebooku TENISKOLOGY.

Odběr novinek

Vážení návštěvníci, pokud nám odešlete svůj email, budete jako první informováni o sezónních módních trendech a tipech, produktových a akčních nabídkách v OD Kotva!

:
Přihlásit k odběru

Otevírací doba

PO - PÁ
9:00 - 20:00
SO 9:00 - 20:00
NE 9:00 - 20:00