Slou Days

úterý, 5. 6. 2018

SLOU DAYS jsou jedinečnou prodejní akcí s přesahem do vzdělávání, která proběhne od 15. do 17. června 2018 v OD Kotva za přítomnosti zahraničních hostů a odborníků z oboru i veřejné správy.

Třídenní program tentokrát odprezentuje komplexní možnosti eco-friendly přístupu k životu v podobě prezentací značek a projektů z oblasti módy, designu, ale i služeb, vzdělání a technologií. Našim účelem je vzbudit zájem širší veřejnosti o dlouhodobě udržitelný rozvoj a ukázat lidem praktické řešení.

Kromě již tradiční Shopping a Info zóny SLOU Days uvede nový koncept Galleries, který má za úkol návštěvníky interaktivně zapojit, edukovat a inspirovat ve čtyřech oblastech Fashion, Beauty&Cosmetics, Zero Waste a Living. V shopping zóně bude tentokrát možné vybírat ze seznamu více než 50 značek. Semináře, workshopy a diskuse s odborníky se budou v Ragwear Info zóně konat po celé tři dny. 

Hlavním zahraničním hostem další edice se stane ikona trend-settingu, etického přístupu a inovací v oblasti textilního průmyslu, pětaosmdesátiletá Domi-nique Peclers.

Zvýhodněné vstupné v rámci předprodeje je 100 CZK / 80 CZK pro studenty a voda zdarma. 

Kupujte vstupenky

online a za lepší cenu!

Více na www.slou.cz

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00