Maxim - venisáž

pátek, 10. 8. 2018

MAXIM (www.maximdtla.com), v zámoří velmi uznávaný umělec původem z Čech, představí svou sólo výstavu poprvé v Evropě, a to v prostoru stejně jedinečném, jako jsou jeho obrazy – v šestém patře Kotvy a to již v sobotu 11. 8. 2018 ve 20:00.

Můžete se tak těšit na představení 40 velkoformátových obrazů vytvořených autorovou unikátní technikou, za doprovodu živého atmosférického DJ setu, o který se postará Karel Havlíček, MAXIMovo dvojče a zároveň jeden z nejžádanějších českých hudebních skladatelů současnosti (www.karelhavlicek.com).

“Alchymista je má vůbec první výstava na rodném kontinentě. Vystavovat v Praze je pro mě jakýmsi logickým vyústěním cesty, na kterou jsem se před dvaceti lety vydal.”

Celý večer bude uspořádaný tak, abyste si užili výstavu, která v Čechách dosud nebyla. Úžasné prostory s výhledem na večerní Prahu, posezení na prostorné terase pod širým nebem, originální hudba a samozřejmě něco dobrého k pití i jídlu. Prostě skvělý letní večer.

Součástí bude i představení limitované kolekce tenisek a oblečení „Of Mind & Heart“, kterou MAXIM vytvořil ve spolupráci s Footshop.

MAXIM výstavu pojmenoval „Alchymista“ s jasným odkazem na kultovní knihu Paula Coelha. Ta se před dvaceti lety stala posledním impulzem k rozhodnutí MAXIMa odejít objevovat svět a naplnit tak svůj osud. Jak sám říká, tyto rozměrné texturované obrazy se staly symbolickou knihou zpovědí odrážející poznání, že každý z nás je zodpovědný za svůj vlastní příběh.

Po vernisáži se celá výstava přesune do VNITROBLOCK (Tusarova 791/31, Praha 7) a Kavárny co hledá jméno (Stroupežnického 493/10, Praha 5), kde bude k vidění až do 18.9.

Výstavu připravuje Dudes&Barbies Gallery.

Partneři:
Molotow Praha
GoOut.cz

Těšíme se, až to společně zažijeme!

Vstup ZDARMA

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00