Baker Street

Obchod Baker Street je otevřen v OD Kotva od srpna 2014. Nahrazuje náš původní obchod Baker Street v Celetné ul.38 na Praze 1.

Navazujeme tak na naší dlouholetou úspěšnou tradici. Interiér nové prodejny je proveden v novém, moderním stylu.  Obchod je umístěn v přízemí, přímo u hlavního vchodu.

Pro naše zákazníky  máme opět  rozsáhlou nabídku  sortimentu   doutníků  světoznámých a osvědčených značek Davidoff, Zino, Dunhill, Camacho, Cohiba, Montecristo, Romeo & Julieta, Partagas,  Hoyo de Monterrey,  H.Upmann, Bolivar, La Gloria Cubana, Gurkha, Macanudo,  Ashton, Perdomo, Don Diego a dalších. Nabízíme kolekce dýmek značek Chacom, Jirsa, Krška, Stanwell, Peterson, Savinelli, Design Berlin a dalších.  V naší nabídce jsou i  kvalitní  zapalovače  značek  S.T. Dupont, Corona, Xikar,  Colibri, Prince a Zippo.  Dále jsou v naši nabídce dýmkové tabáky  značek  Mac Baren, Skandinavik, Alsbo, W.O.Larsen, Stanwell, Stanislaw, Borkum Riff, Dunhill, Samuel Gawith, Peterson,  Davidoff a další tabáky v různých příchutích a druzích. Nabídka je rozšířena i o příslušenství, jako kvalitní  humidory, ořezávače, popelníky, pouzdra na doutníky, na dýmky a cigarety, dusátka , značkové rumy, whisky a koňaky.

Prodej:

  • doutníků
  • dýmek
  • tabáku
  • kuřáckých doplňků
  • alkoholu
  • humidorů

 

Nabízené značky

Davidoff Puro d'Oro Zino Winston Churchill Cohiba Hoyo de Monterrey Montecristo Habana Partagas Romeo y Julieta Trinidad Hennessy Chacom
Najdete nás v přízemí OD Kotva
Adresa
náměstí Republiky 656/8
110 00 Praha 1
Infostánek
Email

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 21:00