Bibloo Concept Store

Bibloo Concept Store je unikátní retailový projekt, který se nachází v kompletně zrenovovaném 4. patře OD Kotva.

Máte zde možnost stát se součástí prestižních pražských módních událostí. Náš obchod je unikátním místem, kde se setkává to nejzajímavější ze světa módy, designu, služeb a technologií.

Chceme, aby bylo z čeho vybírat, a tak portfolio značek neustále rozšiřujeme a dáváme volnost dalším světovým brandům napříč různými styly nejen u nás, ale i v zahraničí. To vše na jednom místě.

V rámci Bibloo Concept Store si můžete kromě jiného prohlédnout, legendární české hodinky PRIM, nebo exkluzivní kočárky a dětské autosedačky značky Cybex od Martina Poše. Mimochodem v těchto autosedačkách jezdí miliony dětí po celém světě a každý druhý prodaný kočárek vyrobil právě on ;) (zdroj: Magazín Forbes).

Bibloo Concept Store je pro vás otevřený denně od 9 - 20hod ve 4. patře Kotvy. Dostanete se k nám buď po eskalátorech, nebo VIP výtahy z přízemí Kotvy. Oba výtahy mají zrcadlové lichoběžníkové kabiny s TV úhlopříčkou 280 cm značky Philips a ozvučením kabin zvukovou technikou značky BOSE.
Přijďte se projet 😉

BIBLOO je fashion online obchod určený všem milovníkům prémiových světových značek jako je Replay, Gant, Armani Jeans, Tommy Hilfiger nebo Napapijri.

Najdete u nás 105 brandů, jednoduchý způsob nakupování, skvělý zákaznický servis a spoustu módních zážitků, které vás budou bavit.

Více na: www.bibloo.cz 

 

 

kategorie: doplňky, móda
skupiny: muži, ženy
web: https://www.bibloo.cz

Nabízené značky

Bree Bose Bang & Olufsen
Najdete nás v 4. patře OD Kotva
Adresa
náměstí Republiky 656/8
110 00 Praha 1
Infostánek
Email

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00