Fashion Club

Fashion Club nastavil novu laťku nočního života v Praze prostým návratem ke kořenům: bezvadným servisem, kombinací výborné kuchyně, známých koktejlů, nejlepších DJ’s, ohromujícího vybavení a nasvětlení. Krásní lidé, stoupenci módy a těch pár šťastných od New Yorku až po Moskvu – ti všichni chtějí objevit magický svět FashionTV. FashionTV parties a akce nyní patří mezi ty nejznámější na světě.

Klub se nachází v samotném historickém centru Prahy a nabízí úžasný výhled na Staré Město. Oblíbeným místem našich návštěvníků je ve slunečných dnech nepochybně naše vyhlídková terasa. Je to místo, kde si zároveň můžete užít jídlo i fantastický výhled.

Fashion Club je kombinací luxusního klubu a kvalitní italské restaurace. Fashion club restaurant představuje autentickou italskou kuchyni a patří mezi takzvané Trattorie Nuova, ve kterých se tradiční italská kuchyně snoubí s moderním designem a stylem servírování pokrmů. Fashion club restaurant Vám dává příležitost užít si gurmánskou kuchyni a ochutnat pravou a autentickou kuchyni italskou v krásném prostředí v srdci Prahy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

YouTube kanál zde.

 

5. patro
Kategorie: Občerstvení, Restaurace a kavárny, Služby
email: reservation@f-club.cz
telefon: +420 224 815 733, +420 774 138 803
web: http://www.f-club.cz

Odběr novinek

Vážení návštěvníci, pokud nám odešlete svůj email, budete jako první informováni o sezónních módních trendech a tipech, produktových a akčních nabídkách v OD Kotva!

:
Přihlásit k odběru

Otevírací doba

PO - PÁ
9:00 - 20:00
SO 9:00 - 20:00
NE 9:00 - 20:00