Fitnesskotva

Fitnesskotva vzniklo v prostorách zrekonstruovaného ryze českého obchodního domu Kotva na Náměstí Republiky. Na ploše o rozloze 1100 m2 naleznete prostorné fitness a aerobní sál, prozářený neopakovatelným přírodním osvětlením, saunu, solárium, dětský koutek. A protože myslíme na všechny, má fitness také bezbariérový přístup.

Naši instruktoři jsou připraveni se Vám plně a ochotně věnovat. Jsme si plně vědomi toho, že každý náš klient má své specifické představy a požadavky, klademe proto důraz na individuální přístup a komplexnost služeb, aby si každý mohl ze široké nabídky sestavit balíček služeb přesně tak, jak mu bude vyhovovat.

Přijďte si k nám zacvičit, relaxovat, aktivně odpočinout. Naučíme Vás, co a jak cvičit a jak se správně stravovat, abyste podpořili výsledky své snahy. O Vaše děti se postaráme v krásném dětském koutku s možností parkování pro Vás, a to „zdarma“.

4. patro
Kategorie: Služby, Sport
email: info@fitnesskotva.cz
telefon: 224 801 281, 777 123 733
web: http://www.fitnesskotva.cz/cs/

Odběr novinek

Vážení návštěvníci, pokud nám odešlete svůj email, budete jako první informováni o sezónních módních trendech a tipech, produktových a akčních nabídkách v OD Kotva!

:
Přihlásit k odběru

Otevírací doba

PO - PÁ
9:00 - 20:00
SO 9:00 - 20:00
NE 9:00 - 20:00