Léto s Kotvou

Již nyní víme, že léto tento rok nebude možná takové na jaké jsme zvyklí. Dovolené v zahraničí většina z nás vymění za výlety po Česku, oželíme rovněž filmové a hudební festivaly – o to více zbyde času na rodinné výlety, koupání u vody či na zasloužený odpočinek na chalupě nebo zahradě. My v Kotvě jsme již na letošní prázdniny připraveni a najdete u nás vše na jednom místě přímo v centru Prahy.

Zažijte léto s Kotvou! Spolu s našimi obchody jsme pro vás připravili aktuální nabídku dámské, pánské a dětské módy i mnoho dalšího. Na své si přijdou rovněž ti, kteří si letní posezení nedokáží představit bez designového a kvalitního servisu, který nabízí některé obchody zaměřené na home decor jako například Mobax a Villeroy & Boch.

Hledáte letní outfit? U nás naleznete kompletní inspiraci – včetně letní obuvi. Sledujte na facebooku náš hashtag #inspiracevkotve s čerstvými stylovými kombinacemi od vybraných prodejců jako S.Oliver, Kara, Pietro Filipi, Comma (Steilmann) především pro dámy.

Pánové si na své přijdou v letních kolekcích obchodů Blažek, Koutný Prostějov, Luggi a Steilmann

Hledáte ideální výbavu na koupačku? Přijďte si pro vše, co budete potřebovat – od plavek přes klobouky a šátky až po opalovací krémy a repelenty. Široký výběr plavek najdete v obchodě Novodonia, který nabízí i letošní modely Fila!

Samozřejmě u nás najdete i vše pro děti – ať už jde o oblečení, různé hračky a stolní hry, které je zabaví při teplých letních večerech. Dětskou módu hledejte mezi osvědčenými prodejci Skibi Kids Shop, Kids Prestige, Ukids, Sterntaler a vše pro zábavu najdete v Pompo!

Akce letní parkování je tady!

 

Od 15. června nabízíme možnost výhodného parkování v centru Prahy.

Přijeďte do Kotvy, pohodlně zaparkujte v podzemních garážích, nakupte za 500 Kč a 2h parkování máte zadarmo!

Podmínky akce:

Nakupte min. za 500 Kč kdekoliv v OD Kotva a účtenkou za nákup se prokažte na infostánku v přízemí OD Kotva, kde obdržíte promo kód na parking.

Najdete nás v OD Kotva
Adresa
náměstí Republiky 656/8
110 00 Praha 1
Infostánek
Email

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 21:00