Léto začíná v Kotvě

Chystáte se na dovolenou? Nebo někam s dětmi na prázdniny? Tak se nezapomeňte patřičně vybavit v OD Kotva! Proč? Protože léto začíná v Kotvě!

Dovolená u moře, či v horách? Hudební, nebo filmový festival? Pojedou vaše děti na dovolenou s vámi, anebo jste pro ně připravili dětský tábor? Ať už budete vy či vaše rodina v létě podnikat cokoliv, bez kvalitního vybavení se zkrátka neobejdete! A právě od toho je tu náš Obchodní dům Kotva, abyste mohli všechno potřebné oblečení a vybavení snadno pořídit na jednom místě přímo v centru Prahy.

My jsme v Kotvě na léto už připraveni! Stačí se jen přijít přesvědčit a vybrat to, co právě potřebujete.

Chcete si pořídit letní outfit? U nás naleznete kompletní oblečení – včetně letní obuvi. Hledáte ideální výbavu na koupačku? Přijďte si pro vše, co budete potřebovat – od plavek přes klobouky a šátky až po opalovací krémy a repelenty, které se občas u vody, bohužel, také hodí.

Chystáte se do zahraničí? I vy u nás nejdete vše, co budete v cizí zemi potřebovat! Vyberte si ze široké nabídky kufrů a cestovních zavazadel, ale i dalších praktičností, jež se vám budou v cizině hodit, jako jsou například odborné knížky, cestopisy a různé průvodce.

Samozřejmě u nás najdete i vše pro děti – ať už jde o oblečení či různé hračky a stolní hry, které je zabaví při dlouhém čekání na letišti či na letní večerní sešlosti s přáteli, kde si děti s těma dospělákama nemají moc co říct a radši se baví někde stranou.

Prostě stručně a jasně: u nás se na léto vyzbrojíte od hlavy až k patě!

Vybavte na léto celou rodinu a pořiďte kompletní vybavení v OD Kotva!

Najdete nás v OD Kotva
Adresa
náměstí Republiky 656/8
110 00 Praha 1
Infostánek
Email

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00