Patro plné doplňků

Toužíte-li po jedinečných doplňcích, navštivte 3. patro v OD Kotva.

Pokud hledáte sklo, porcelán, vše okolo vaření a stolování, dekorace, textil, tašky, umělé květiny a dárky od předních světových výrobců, navštivte Mobax City Shop, jenž přesně tento sortiment v neotřelém a kvalitním provedení nabízí. Jestli navíc hledáte designový dárek pro své blízké, je Mobax City Shop to pravé místo.

Nejen milovníky retra zaujmou naše Domácí potřeby. Naleznete zde jak moderní maličkosti, domácí potřeby a kuchyňské doplňky, tak celou řadu sortimentu, o níž jste si mysleli, že se již nevyrábí. Potřebujete domů nějaký spotřebič či doplněk, který je k Vaší lítosti již nesehnatelný či nevíte, kde jej zakoupit? Zkuste naše Domácí potřeby a třeba budete mít štěstí – obří výběr tohoto praktického obchodu budí naději.

Bohemia Crystal Vám zase nabídne prvotřídní produkty ze skla a porcelánu za přijatelnou cenu. Najdete zde jak doplňky typu váz či těžítek, tak kompletní sady přípitkových skleniček, skleniček na koktejly, pivo či nealko. Dále zde můžete zakoupit džbány, karafy, hrnky a šálky, čajové servisy, mísy a misky či běžné i dezertové talíře – to vše jak do domácího interiéru, tak na chalupu či letní nebo zimní sídlo. V nabídce je pochopitelně i luxusní dekorativní porcelán a jiné produkty ze skla – například lustry.

A pokud chcete jíst z porcelánu jako světová celebrita nebo papež, navštivte obchod Luxury Table se značkou Villeroy Boch a dalšími.

Najdete nás v 3. patře OD Kotva
Adresa
náměstí Republiky 656/8
110 00 Praha 1
Infostánek
Email

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00