Prim

PRIM Manufacture 1949 - JEDINÝ ORIGINÁL

V České republice je jen hrstka lidí, kteří neznají značku PRIM.
Buďto jsou příliš mladí na to, aby zažili výjimečné postavení značky PRIM na českém trhu anebo mají ještě hodinky Ruhla anebo Slava za jejich první školní vysvědčení. Je to tak, většina Čechů, Moraváků a Slováků vlastní jako své první hodinky právě PRIMky. V tomto spojení můžeme nazvat hodinky PRIM "rodinným stříbrem". Význam značkových náramkových hodinek PRIM nebyl zanedbatelný ani na světové mapě hodinářského průmyslu. To také dokazuje zvýšený zájem o tyto hodinky v zahraničí. Tyto hodinky se vyrábějí v Novém Městě nad Metují již od roku 1949.

Rovněž označení CZECH MADE je jedním z mnoha důvodů proč se lidé stále více a více zajímají o hodinky PRIM. V době, kdy je většina značkových hodinek vyráběna pod "švýcarskou vlajkou" a další "bezejmenné" zboží v Asii (zejména v Číně a Hong Kongu), tradice a historická kontinuita výroby jsou významné hodnoty, které stojí za připomenutí.

Spojujeme lidi plné tvůrčí inspirace a imaginace s technickou zručností hodinářů a moderní strojírenské technologie. Jsme továrna, která je schopna splnit sny našim zákazníkům. Více než šedesát let zkušeností a tvůrčí práce je zárukou, že naše slovo platí.

 

Nabízené značky

PRIM MANUFACTURE
Najdete nás v přízemí a 4. patře OD Kotva
Adresa
náměstí Republiky 656/8
110 00 Praha 1
Infostánek
Email

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00