Shoe Republic

Shoe republic je nový multibrand, specializovaný na luxusní obuv z Itálie, Francie, Německa, Španělska a dalších zemí. Naší výjimečnost vytváří značky, které nikde jinde v Praze nenajdete, a přesto jsou to značky, které udávají všude jinde ve světě trendy v obouvání. Mezi tyto značky patří například Thierry Rabotin, Kennel & Schmenger, JB Martin, Baldan, Moda di Fausto a další. Nabízíme však i značky, které jsou veřejnosti dobře známé, jako jsou Högl, Gabor, Pikolinos, GEOX, Ecco, Clarks.

Na ploše 800m2 jsme nyní jediní v České republice, kteří vám nabízejí tak široky výběr luxusní dámské obuvi.

2. patro
Kategorie: Doplňky, Móda, Obuv
Skupiny: Muži, Ženy
telefon: 227 031 174
web: http://www.shoerepublic.cz

Nabízené značky

ara Gerry Weber LLOYD JB MARTIN Gabor Kenzo Baldan Hogl Kennel Schmenger Moda di Fausto Thierry Rabotin Pikolinos Clarks Strellson Maitre Pellet Gant Melvin & Hamilton Michella Rigucci JOOP! Camel Active Mephisto Martinelli Brenda Zaro El Naturalista Hexagone Josef Seibel Legero Geox Eden Park Hispanitas Salamander TBS Ten Points Floris Van Bommel

Odběr novinek

Vážení návštěvníci, pokud nám odešlete svůj email, budete jako první informováni o sezónních módních trendech a tipech, produktových a akčních nabídkách v OD Kotva!

:
Přihlásit k odběru

Otevírací doba

PO - PÁ
9:00 - 20:00
SO 9:00 - 20:00
NE 9:00 - 20:00