Sluneční terasa T-anker

Říká se, že skvělé nápady se rodí snadno a někdy je k realizaci dlouhá cesta. Proto jsme pro vás, pro lidi, kteří k nám přijedou, přiletí, nebo klidně vyjedou výtahem (což taky není zcela obvyklé) připravili oázu klidu v centru Prahy, kde výhled a vybrané lahůdky potěší vaše oko i chuťové pohárky. Tak vítejte a ochutnávejte z naší nabídky specialit.

Povedlo se Vám si vybrat první kousek z naší pivní nabídky? Výborně, ale nabídka ještě nekončí! Ke skvělému pivu patří pořádná porce grilovaného steaku nebo jiné gastronomické pochoutky. Vezměte přátele a přijďte na oběd a z poledního menu si můžete vybrat až ze 3 jídel nebo na večeři a 
buďte si jistí, že u nás stejné jídlo 2x neuvidíte. Jsme kreativní a proto se těště každý týden na jiný jídelní lístek.

Kde, že si to můžete vybrat až ze 100 druhů lahvových piv z celeho světa na jednom mistě? Ano, právě u nás na terase T-anker a to s nezapomenutelným výhledem na staré město pražské. Na čepu pak nabízíme až 9 druhů piv, které ovšem nejsou stálou nabídkou a průběžně
dáváme možnost se prezentovat také dalším druhům točeného piva.

A že si nemůžete vybrat? Oslovte naše školené profesionály, kteří Vám vyberou na míru to, co hledáte, stačí říct, co od piva očekáváte.

Každá restaurace se v zásadě musí líbit dětem, každá mámá či táta ví, že pokud se baví děti, baví se i rodiče. Připravili jsme pro vaše nejmenší miláčky skvělé zázemí v dětském koutku, který působí jako školička. Děti si zde užijí legraci v domečku, na houpačkach nebo skluzavce. Pro klidnější děti máme připravený stoleček, kde si můžou kreslit, vymalovávat nebo stavit z lega.

5. patro
Kategorie: Občerstvení, Restaurace a kavárny
email: info@tanker.cz
telefon: +420 722 445 474
web: http://www.t-anker.cz/

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00
Fitness a Fitstudio Po - Pá: 6:30 - 22:00
So - Ne: 9:00 - 21:00