Sterntaler

Výhradní zastoupení pro ČR a SR německé firmy STERNTALER®, prodejnu najdete v OD Kotva, II. patro. STERNTALER® nabízí čepice, klobouky, ponožky, punčocháče, bačkůrky, oblečení, šály, rukavice, spací vaky, hrací deky, hračky a další textilní zboží pro Vaše nejmenší. Kvalita a bezpečnost je pro firmu nejvyšší prioritou a všechny její výrobky splňují standardy ÖKO-Tex 100, jsou absolutně bezpečné podle platných norem a jsou certifikovány pro děti již od narození.

Letní čepičky a oblečení STERNTALER® je vyrobeno z materiálů s UV filtrem, který chrání Vaše děti před škodlivým UV slunečním zářením (látka dokáže odstínit až 98% škodlivého UV záření). Zimní modely jsou naopak z vodovzdorných a thinsulate materiálů (propouští přebytečnou vlhkost směrem ven, takže se v něm tolik nepotíte a naopak nepropouští vlhkost směrem dovnitř, takže jste více v suchu).

Rozsáhlou a ucelenou nabídkou STERNTALER® lze uspokojit i nejnáročnější zákazníky, kteří si mohou objednat kompletní výbavu celých dětských pokojíčků včetně všech doplňků od hraček, přes oblečení až po lůžkoviny v jednotných designech.

Další informace o zboží STERNTALER® najdete na internetových stránkách www.sterntaler.cz

2. patro
Kategorie: Doplňky, Hračky, Móda, Pro děti
Skupiny: Děti
email: krejsa@krejsa.cz
telefon: 737 279 768
web: http://www.sterntaler.cz

Nabízené značky

Sterntaler

Odběr novinek

Vážení návštěvníci, pokud nám odešlete svůj email, budete jako první informováni o sezónních módních trendech a tipech, produktových a akčních nabídkách v OD Kotva!

:
Přihlásit k odběru

Otevírací doba

PO - PÁ
9:00 - 20:00
SO 9:00 - 20:00
NE 9:00 - 20:00