Zaměřeno na děti

Obchodní dům KOTVA – specialista na dětské boty, oblečení, doplňky a hračky.

Jsme místem, na kterém oblečete a obujete svá dítka od hlavy až k patě, nezávisle na jejich věku a vkusu, příležitosti či oblíbené aktivitě.

Ušetřete si čas a pro kvalitu a originalitu přijďte do 2.patra OD Kotvy.

Pokud je pro Vás při oblékání Vašich ratolestí nejdůležitějším faktorem ekologie, udržitelnost a etika oblékání, přijďte do Dragonella, které se zaměřuje na slow organickou módu s příběhem, a dřevěné hračky s ručními ilustracemi. Prodejna Skibi kids shop Vás nadchne kvalitním outdoorovým vybavením a módou zastřešenou ověřenou finskou kvalitou. Zastoupení kvalitního oblečení, obuvi a doplňků světových i evropských značek pro novorozence i teenagery hledejte v prodejnách Kids Prestige a UKids. Pro anatomicky tvarované obutí, chránící páteř a klouby před deformací, jak pro první krůčky, tak pro náročné teenagery, navštivte Little foot.

Chcete-li kompletně vybavit pokojíček v jednotném designu, to pravé pro Vás bude prodejna německé značky Sterntaler. Jejich textilní zboží splňující bezpečnostní normy a certifikáty a je k dostání v České a Slovenské republice výhradně v Kotvě. Zabruste také do prodejny Baby prestige, která nabízí designový dětský ručně vyráběný nábytek s důrazem na kvalitu a originalitu každého produktu.

Napříč celou Kotvou můžete najít různé další drobnosti pro potěšení či pro rozvoj osobnosti vašeho dítka – ať už je to zvídavý vědec, malý sportovní nadšenec nebo kreativní umělec – pro každé dítě tu máme něco!

Ve 3. patře vybírejte ze stohů dětských knih v Knihy Dobrovský, z různých typů hraček v Pompo hračky a ve Scan Quilt z pestrého vzorů a barev dětských povlečení, dek, polštářů a dalšího textilního zboží. A v Bohemia Crystal objevte krásné originální kreslené dětské jídelní sady.

V přízemí hýčkejte jemnou pokožku svých ratolestí nákupem v Biooo nebo Teta drogerii, svým princeznám můžete ozdobit ouška dětskými náušnicemi z AM Gold. A pokud se blíží narozeniny, veškeré potřeby pro uspořádání pořádné dětské párty najdete v McPenn.
Najdete nás v přízemí, 2. a 3. patře OD Kotva
Adresa
náměstí Republiky 656/8
110 00 Praha 1
Infostánek
Email

Otevírací doba

Obchodní dům Po - Ne: 9:00 - 20:00
Supermarket Po - Ne: 7:00 - 22:00